Натяжні стелі в Києві - ціни і асортимент
Точної статистики немає, але за популярністю натяжні стелі в Україні може бути поступаються хіба що тривіальним побіленим стелям. Останні ж поширені через граничну доступність, а у нас громадяни, на жаль, високим добробутом не відрізняються.
Але якщо брати великі міста, наприклад, Київ, то тут натяжна стеля поза конкуренцією. Ще б пак, жоден інший вид обробки верху приміщення не може надати таке чудове поєднання красивого зовнішнього вигляду, високих експлуатаційних характеристик ціни. Ось про останній ми сьогодні і поговоримо детальніше. Вся інформація буде грунтуватися на багаторічному досвіді нашої компанії Nova Stelya, яка, без перебільшення є одним з лідерів по установці натяжних стель в Києві і області.
Ціни на натяжні стелі в Києві
✅ Стеля у коридор: | від 1800 грн. |
✅ Стеля на кухню: | від 3100 грн. |
✅ Стеля у спальню: | від 4400 грн. |
✅ Стеля у вітальню: | від 5000 грн. |
✴ Вказані ціни є орієнтовними, та можуть змінюватися в залежності від рівня складності робіт, кількості витратних матеріалів та комплектуючих. Для точного прорахунку Ви можете замовити БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд технолога для замірів та консультації на об'єкті.
Мат, Глянець, Сатин
від 119 грн/м2
Безщілинні
від 350 грн/м2
Тіньові стелі
від 250 грн/м2
Ширяючі стелі
від 270 грн/м2
З нішею для штор
від 250 грн/м2
«Світлові лінії»
від 550 грн/м2
Тканинні стелі
від 700 грн/м2
З фотодруком
від 650 грн/м2
Дворівневі
від 700 грн/м2
Ціни на комплектуючі для натяжних стель
Матеріал | Ціна |
Профіль алюмінієвий | 65 грн./м.п. |
Профіль пластиковий | 40 грн./м.п. |
Вставка | 30 грн./м.п. |
Вставка кольорова | 50 грн./м.п. |
Кут стелі | 50 грн./шт. |
Криволінійність стелі | 100 грн./м.п. |
Центрування шва | 150 грн./м.п |
Кріплення Люстри / Світильників | 100 - 250 грн./шт. |
Внутрішній виріз | 100 грн./м.п |
Монтаж бруса | 150 грн./м.п. |
Від чого залежать ціни на натяжні стелі
Спочатку коротко про те, що, власне кажучи, являє собою натяжна стеля. Це конструкція, що включає в себе:
- полотно (плівка ПВХ або синтетична тканина);
- багети для кріплення полотна до стін і кріпильні елементи до них;
- гіпсокартонні декоративні вставки.
- світлотехнічні пристрої - точкові світильники світла, світлодіодні стрічки і пристрої для управління ними;
Відповідно, вартість будь-якого натяжної полотна складається з вартості перерахованих вище матеріалів і пристроїв плюс вартість монтажу. Розглянемо ці складові докладніше.
Вартість матеріалів і пристроїв
У більшості натяжних стель найбільшу вартість має натяжне полотно. На його ціну впливають такі чинники:
- Площа приміщення.
- Конструкція натяжної стелі (кількість рівнів, одне або багатобарвне полотно)
- Матеріал натяжної полотна і його особливості.
- Компанія-виробник натяжної полотна.
- Компанія-інсталятор натяжної стелі.
Площа приміщення
Тут все зрозуміло. Чим більше площа приміщення, тим вище вартість натяжного полотна. Адже множиться ціна одного квадратного метра на кількість цих самих метрів. Також від площі приміщення залежить кількість багетів для кріплення полотна і кріплення.
Конструкція натяжної стелі
Натяжні стелі бувають не тільки однорівневі, але і багаторівневі. Тоді на ціну натяжної стелі впливає кількість рівнів. Часто в багаторівневих стелях рівні не перекриваються. Тобто, якщо в нижньому рівні робиться виріз, щоб було видно другий рівень, то його площа дорівнює площі вирізу. Але це не означає, що сумарна вартість полотен дорівнює ціні полотна, що займає всю площу.
По-перше, для того, щоб зробити натяжний полотно другого рівня потрібної форми, його кроять зі шматка великої площі. І саме його площа беруть для розрахунку ціни.
По-друге, для підрахунку площі полотна нижнього рівня площа вирізу не враховується (не віднімається).
По-третє, за крій полотна беруть певну суму.
Також ціна натяжної полотна підвищується, якщо воно складове. Плівкові полотна між собою можна зварювати, наприклад, щоб отримати двох або багатобарвні полотна. В цьому випадку беруть ціну полотна одного кольору (а його вихідна площа, як правило, більше, ніж за ту, що в результаті буде приварюватися), беруть ціну другого полотна і т.д. Плюс робота по їх крою (зазвичай зварюють полотна, мають криволінійні контури) і з'єднання в одне ціле. Тому, наприклад, двокольорове полотно буде мінімум на 15-20% дорожче такого ж за площею одноколірного полотна (якщо зварюються два прямокутних полотна, то вартість підвищується на 10%).
Матеріал натяжної полотна і його особливості
Всі натяжні полотна діляться на два великі класи - тканинні, зроблені зі штучного полотна) і плівкові (з ПВХ плівки). Перші коштують мінімум в два рази дорожче за других. А якщо тканинне полотно багатошарове (наприклад, бренд Cerutti пропонує і тришарові натяжні тканинні полотна), то різниця в ціні стає ще більше.
Плівкові полотна теж мають свої особливості. Найбільш доступні матові, глянцеві і сатинові. Вони мають просту структуру і мало відрізняються за ціною (іноді, глянцеві через лакового шару коштують дорожче).
Але зараз на ринку з'явилися більш цікаві варіанти. Є плівкові полотна під замшу, шкіру, натуральний камінь (мармур, опал), металік, дерево. Вони, зрозуміло, коштують дорожче. Також є натяжні стелі зі специфічними характеристиками. Наприклад, антибактерицидні полотна (для медичних установ), акустичні (для нічних клубів, кінотеатрів і т.д.), брудовідштовхуючи. Всі ці властивості збільшують ціну натяжного полотна.
Велика різниця в ціні між полотном з фотодруком і без неї. Вона коливається в діапазоні 100-500 грн/м2. Тобто, якщо полотно без фотодруку варто, наприклад, 200 грн/м2, то з фотодруком, в залежності від виду, обраного малюнка - 300-800 грн/м2. Найдорожча фотодрук 3D малюнків. Попутно зауважимо, що компанія Nova stelya пропонує індивідуальну фотодрук, тобто фотодрук вашого малюнка.
Пару слів скажемо про багети. Вони бувають двох видів - пластикові та алюмінієві. Другі дорожче, але міцніше і довговічніше. Для полотен великої площі (більше 100 м2) застосовуються тільки вони (для пластику занадто великі навантаження).
Пластикові багети простіше в монтажі вони гнучкіше, в них легше просвердлити отвори під шуруп. Але вони менш довговічні і їх якість сильно залежить від виробника.
Компанія-виробник натяжної полотна
Не секрет, що ім'я бренду може додати до 30% до реальної ціни продукту (а для Apple і того більше). Все це стосується і натяжних стель.
На ринку натяжних стель є топові бренди:
- Clipso, Descor (тканинні стелі);
- MSD Premium, LumFer, Teqtum та ін. (ПВХ стелі).
Їхня продукція найдорожча. Потім йдуть бренди менш популярні і т.д. Найбільш доступні китайські натяжні стелі. Але тут дуже важливий вибір компанії-виконавця. Тому що є дуже багато екологічно небезпечної китайської продукції. Поважаюча себе компанія не буде її пропонувати своїм клієнтам.
Компанія - установник натяжної стелі
Формування ціни у компанії установника відбувається приблизно так. Береться вартість, за яку вона замовляє натяжні стелі у компанії-виробника або дилера. Враховуються накладні витрати (оплата штату працівників, податки, комунальні, транспортні витрати і т.д.). Плюс прибуток.
Розглянемо всі ці складові, стосовно нашої компанії Nova Stelya:
- Вартість матеріалів. Ми набуваємо натяжні стелі у компаній-виробників безпосередньо або через великих дилерів. Завдяки великому обсягу замовлень і багаторічній співпраці нам робиться велика знижка.
- Накладні витрати. Вони у нас середні. Ми намагаємося мінімізувати невиробничий штат компанії, прив'язати оплату праці до обсягу і якості роботи. Витрати на офіс визначаються вартістю оренди і комунальних послуг. І вони мало від нас залежать.
- Прибуток. Спочатку, коли ми тільки починали свою діяльність на ринку, наш прайс був нижчим за ринковий, щоб завоювати популярність. Потім вартість своїх послуг ми підвищили. Зараз ми ... знизили їх знову. Мета - збільшити обсяг замовлень. Ми дотримуємося політики, що більше грошей заробиш на великому обсязі робіт, ніж на високих цінах за послуги.
Вартість монтажу
Вартість монтажу залежить від наступних факторів:
- Матеріалу натяжної полотна.
- Площа натяжної стелі.
- Конструкції натяжної стелі.
- Особливостей приміщення - кількість кутів, стояків, наявність кондиціонера, наявність криволінійних поверхонь.
Розглянемо кожен фактор докладніше.
Матеріал натяжної стелі
Тканинні і плівкові полотна мають принципову відмінність в монтажі - плівкові полотна перед безпосередньою установкою необхідно нагріти до температури 60-700С. Це робиться будівельним феном або тепловою гарматою. Обидва працюють на газі. Тому на об'єкт необхідно доставляти газові балони. Все це здорожує монтаж.
Плівкові натяжні стелі мають два види кріплення:
- штапіковий (клиновий);
- гарпунний.
Перший спосіб значно простіше і дешевше. Полотно заводиться в спеціальний паз в багеті і там фіксується штапиком (клином). Залишки полотна, які виступили за фіксуючий елемент, обрізають.
Потім паз знизу закривають декоративною вставкою. У цьому варіанті не потрібна висока точність крою. Все зайве все одно обрізається.
Але є і суттєві мінуси:
- Якщо полотно з якихось причин довелося зняти, встановити назад його практично нереально - нема за що взятися, щоб зафіксувати край штапіком, все ж зайве відрізано.
- Великий вплив має людський фактор. Монтажник може з одного боку більше завести полотна в паз, з іншого менше. В результаті, якщо на полотні є малюнок, він перекоситися. Якщо є зварений шов - «попливе». До речі, є така послуга - центрування зварного шва. Тобто компанія без цієї послуги не гарантує, що шов у вас буде рівний.
Суть гарпунного методу - по периметру полотна приварюється спеціальна вузька стрічка з виступом у вигляді гачка (гарпуна) по краю. Цим гарпуном вона чіпляється за спеціальний виступ в багеті. Складність цього способу в тому, що необхідно дуже точно здійснити крій і потім приварити цю стрічку. Розміри повинні бути такі, щоб після нагрівання полотна гарпун точно дотягнувся до виступу на багеті. Чи не дотягнеться - полотно взагалі не буде закріплено. Пересунеться - після охолодження не буде забезпечено достатній натяг. Полотно провісне. Тому розміри крою вираховуються за допомогою спеціальної програми, а сам крій робиться на спеціальному обладнанні.
Цей варіант монтажу істотно дорожче. Але у цього способу є величезні плюси:
- Полотно можна багаторазово знімати і знову встановлювати.
- Немає людського фактора. Все залежить від правильності крою та приварювання стрічки - те й інше робиться на спеціальному обладнанні.
Деякі недобросовісні виконавці пропонують порівняно низькі ціни на установку натяжної стелі, замовчуючи, що монтаж вони будуть робити штапікового способом. Компанія Nova stelya часто пропонує ту ж ціну але з гарпунним методом монтажу.
Також наші фахівці володіють більш досконалою різновидом гарпунного способу – безщілинний. Його в суть в тому, що встановлюється спеціальний багет, в який за допомогою спеціального інструменту заводиться край полотна. При цьому немає ніякого зазору між полотном і стіною. Тому немає необхідності в декоративній вставці і стельовому карнизі.
Особливо цей спосіб показаний при установці натяжних стель з гіпсокартонними декоративними вставками.
Ціни на установку декоративної вставки і стельового карниза:
- декоративна вставка звичайна / кольорова - 18/35 грн/м.п .;
- стельовий карниз - 70 грн/ м.п.
Вартість монтажу залежить і від обраного замовником матеріалу багета. Установка з алюмінієвим багетом коштує дорожче в середньому на 20 грн/ м.п.
Площа натяжної стелі
Чим більше площа, тим більше знадобитися багетів для його кріплення, тим більше необхідно просвердлити отворів для їх кріплення в стіні.
Зауважимо, що ці два фактори - матеріал полотна (сюди ж входить і спосіб монтажу) і площа автоматично включаються в ціну квадратного метра натяжної стелі. Тому, коли пишуть, що ціна натяжної стелі складає, наприклад, 180 грн/м2 та, припустимо, площа становить 20 м2, то в ціну 180 х 20 = 3600 грн входить не тільки і матеріал, а й монтаж. Але без урахування додаткових факторів, про які нижче.
Конструкції натяжної стелі
Вище ми писали, що в конструкцію натяжної стелі можуть входити гіпсокартонні вставки і світлотехнічні пристрої. І те, і інше вимагає монтажу. Вставки необхідно прикріпити до стіни або стелі, потім до них прикріпити натяжний полотно. Такі елементи зазвичай застосовуються в багаторівневих конструкціях і в об'ємних натяжних стелях, коли полотно представляє собою не площину, а криволінійну поверхню, яка цими вставками і створюється. Ціна багаторівневого натяжної стелі в компанії Nova stelya - від 350 грн/м2.
Дуже трудомісткий в монтажі натяжна стеля «Зоряне небо». У ньому необхідно закріпити спеціальне обладнання - світлогенератора і відходять від нього пучки оптоволокна. Їх кінці кріпляться за допомогою листа фанери, яку кріплять за полотном.
Також ціна стелі «Зоряне небо» залежить від щільності оптоволокна на квадратний метр (в середньому щільність становить 250 шт/м2), де безпосередньо зафіксовані кінці пучків - на самому полотні (в проколі) або за полотном. Найбільш дорогий варіант - в кінцях оптоволокна вставлені кристали Сваровскі.
Світлотехнічні пристрої можуть кріпитися безпосередньо на полотні, в гіпсокартонних вставках або в пазах спеціальних багетах. Так встановлюються світлодіодні стрічки для «ширяючих стель» і «ширяючих ліній».
Тому такі стелі ( «Зоряне небо», ширяючі, багаторівневі, з масою підсвічування) можуть коштувати в 2-3-4 рази дорожче за стандартних тієї ж площі. Наприклад, ціна «ширяючих ліній» і «ширяючої стелі» - від 350 грн/м2, «Зоряного неба» - від 500 грн/м2.
Ціни по установці освітлювальних приладів:
- одного точкового світильника - 60-100 грн/шт. (В залежності від конструкції світильника і місця його установки);
- люстри - 70-250 грн/шт (в залежності від конструкції люстри);
- світлодіодної стрічки - 25-40 грн/ пог. м.
Особливості приміщення
Зазвичай, в ціну квадратного метра стелі входить його в монтаж в прямокутному приміщенні з одним стояком. За все відхилення від цього стандарту необхідно доплачувати.
Наведемо такі розцінки нашої компанії Nova stelya:
- обхід стояка (понад одного стояка) - 70 грн/шт.
- додаткові кути - 40 грн/шт.
- кільце для люстри - 100 грн/шт.
- монтаж бруса - 150 грн/м. п.
- криволінійну ділянку 75-100 грн/м.п.
- обхід вентиляційної витяжки - 100 грн/шт.
- обхід кондиціонера - 80-120 грн/шт. (В залежності від кондиціонера)
За більш детальною інформацією звертайтеся до наших фахівців. Вони, виходячи з об'єктивних даних по вашому приміщенню і ваших побажань, підкажуть, де можна заощадити, а на якому елементі цього краще не робити.
Асортимент натяжних стель
Тепер власне про асортимент натяжних стель. Він величезний! За видами матеріалу натяжні стелі бувають:
- тканинні;
- ПВХ.
Тканинні натяжні полотна
Тканинні полотна виконані з поліестерових ниток, просочених поліуретаном. Це аристократичний вид обробки верху приміщення, що видно по ціні. Вони мінімум в 2 рази дорожче плівкового варіанту. Зовні тканинний натяжна стеля виглядає, як ідеально рівна оштукатурена поверхню. Але особливо виразною вона стає, коли на неї нанесений малюнок. Його можна зробити за допомогою одного їх видів фотодруку, або намалювати вручну на вже натягнутому полотні акриловими фарбами. Виходить справжня картина!
Переваги тканинних натяжних стель
- Міцність. Тканина набагато міцніше плівки. Якщо останню можна випадково проколоти або порвати, наприклад, пробкою від шампанського, то з тканиною такого не станеться. В середньому вона в 15-20 разів міцніше плівки.
- Довговічність. Тканина в кілька разів довговічніші плівки. Вона значно менше схильна до впливу світла і температури. В середньому тканинні натяжні стелі служать 25-35 років (плівкові 15-20 років).
- Термостійкість. Поліестерова тканина може експлуатуватися в діапазоні мінус 45 - + 800С. Плівка ПВХ - +5 - + 500С.
- Хороша звукоізоляція. Звукоізолюючі властивості вище, ніж у плівки (звичайно, якщо не брати до уваги акустичні плівкові полотна).
- Екологічна безпека. Тканинні стелі більш безпечні в цьому плані, ніж плівка ПВХ. Але, найвищий клас безпеки мають тканинні стелі преміум класу. Решта на один клас нижче. Але точно такий же клас мають якісні плівкові натяжні стелі.
- Швидкість установки. В приміщенні площею до 25 м2 монтажники нашої компанії встановлять стелю за 3-4 години. При цьому не потрібно виносити меблі з приміщення. Необхідний лише доступ до стін. Тому меблі досить відсунути на 1 м від стіни. Після монтажу не утворюється грязі (ні мокрих робіт) і будівельного сміття. Порівняйте це з іншими способами облаштування стелі!
- Можливість за натяжною стелею приховати різні комунікації. Це може бути проводка, труби систем вентиляції та кондиціювання. Це дозволить скоротити загальну вартість ремонту приміщення.
Недоліки тканинних натяжних стель
- Висока ціна.
- Значно менше, в порівнянні з плівковими стелями, кількість варіантів колірних рішень і фактур. Фактура тільки одна - матова. А кількість квітів не перевищує 15-20 штук. Тоді, як у плівки ПВХ кількість фактур під десяток і майже 250 колірних рішень.
- Неможливість з'єднання декількох тканинних полотен. Тому немає багатобарвних тканинних натяжних стель. Також, якщо ширина приміщення понад 5 м, другу смугу необхідно кріпити через проміжний багет, який кріпитися до стелі.
- Проблеми з герметичністю. Плівкова стеля, якщо вона правильно встановлена, затримує воду без проблем. У тканинних полотен, по-перше, не всі мають повну герметичність. По-друге, тканина практично не розтягується, тому при навантаженні водою виникають значні горизонтальні відривають зусилля, які відривають багет від стіни.
Плівкові натяжні полотна
Являють собою плівку ПВХ товщиною 15-35 мкм (0,015-0,035 мм). Чим вона товщі, тим довговічніше і дорожче полотно.
Переваги ПВХ натяжних стель
- Відмінне співвідношення зовнішнього вигляду і практичності з ціною. Ми вище писали, що плівка має безліч фактур і забарвлень. Можна отримати багатобарвне полотно, з'єднавши кілька полотен. Тобто плівковий натяжна стеля дає значно більшою можливостей для дизайну, ніж тканинний варіант.
- Повна герметичність. Якщо все зроблено все правильно, злили воду через плівки і все (потрібно запрошувати фахівців). В крайньому випадку, зняли її і потім знову встановили.
- Простота догляду для більшості фактур плівки. Навіть матова плівкова поверхню легше чиститься, ніж тканина, у якій рельєф більш виражений.
- Екологічна безпека. Це стосується тільки плівкових натяжних полотен відомих брендів. Сумнівна продукція, навпаки, може виявитися джерелом фенолу та інших шкідливих речовин. Детальніше про безпеку натяжних стель ми поговоримо нижче.
- Швидкість установки. Все, що писалося для тканинних натяжних стель, повною мірою відноситься і до плівці. Відмінність – потрібно нагрів плівкового натяжної полотна перед установкою до 60-700С. Тому рослини і свійських тварин з приміщення необхідно видалити.
- Можливість приховати різні комунікації. Все теж, що і у тканинних полотен.
Недоліки ПВХ натяжних стель
- Неможливість використання при низьких температурах. Рекомендований температурний діапазон експлуатації: +5 - + 500С. Тому в неопалюваних приміщеннях їх встановлювати не можна.
- Можливість пошкодження колючим предметом. Плівку ПВХ легко необережно проткнути якимось гострим предметом.
- Менший термін експлуатації в порівнянні з тканинним варіантом. Термін служби складає 15-20 років.
Але якщо врахувати, що плівковий стеля мінімум в 2 рази дешевше тканинного і дає значно більше можливостей для дизайну (наприклад, якщо ви хочете дзеркальну поверхню над собою, то це забезпечить тільки глянсовий плівковий натяжна стеля), то в 95% випадків саме його установка є більш розумним, оптимальним рішенням.
Сфера використання натяжних стель
Якщо говорити коротко, то практично скрізь. Навіть на промислових об'єктах. Наприклад, є брудовідштовхуючи полотна, які розраховані на установку в приміщеннях великої запиленості, наприклад, складах і т.д.
Зрозуміло, для кожного типу приміщення існує свої оптимальні, перевірені часом рішення. Коротко розповімо про них.
- Кухня. Приміщення, де утворюється багато кіптяви, жиру і яке, як правило, не може похвалитися своїми розмірами. Краще рішення - глянцева стеля. Він легко миється (так як поверхня плівки оброблена антистатиком, на неї спочатку сідає мало пилу) звичайною ганчіркою і стандартними миючими засобами. Плюс в силу дзеркальної поверхні візуально розширює приміщення.
- Спальня. Тут конкретних рекомендацій немає. Все залежить від ваших уподобань - дзеркальні плівкові полотна, благородні тканинні стелі. Але з досвіду робіт нашої компанії Nova stelya скажімо, що найбільшою популярністю користуються сатинові і глянсові натяжні стелі. Ефектно виглядатиме «Ширячі стелі» або «Ширяючі лінії».
- Зала і вітальня. Знову ж таки, конкретних рекомендацій немає. З нашого досвіду скажемо, що переважають матові поверхні - плівкові і тканинні. Часто використовується фотодрук. Для великих зал і віталень не рідкість багаторівневі натяжні конструкції.
- Дитяча кімната. Найбільш цікаві варіанти для дітей - стеля «Зоряне небо», матові поверхні з фотодруком персонажів мультфільмів і дитячих фільмів. Для цієї кімнати особливо ретельно потрібно підійти до вибору натяжного полотна з точки зору екологічної безпеки. Фотодрук повинен бути ультрафіолетовий або латексний.
- Коридор, передпокій. Оптимальне рішення - глянсові або сатинові стелі. Вони легко миються, освітлюють приміщення, візуально роблять його більше.
- Ванна кімната. Найкраще рішення - плівкові полотна. Дорожчий, але не факт, що зовні привабливіший варіант - тканинне водостійке полотно.
- Балкони, лоджії. Тільки тканинні натяжні стелі. Навіть якщо лоджія опалюється. Перебої в опаленні можуть пошкодити плівку. Вона під власним натягом може розірватися.
- Офіс. В принципі, все залежить від смаку власників офісу. Але з точки зору практичності краще встановити сатинову або матову плівкову стелю. Глянець популярністю в даному випадку не користується. Не сприяє робочому настрою.
- Заміський будинок. Якщо в зимовий період він не опалюється, то однозначно тільки тканинні натяжні стелі. В інших випадках рекомендації ті ж, що були наведені вище для різних приміщень.
- Клуби, ресторани, кінотеатри. Використовувати акустичні натяжні полотна. Є плівковий і тканинний варіант. Але з точки зору можливостей дизайну (що для таких закладів дуже важливо), краще зупинитися на плівці.
- Медичні установи. Відмінний варіант - антибактерицидні тканинні натяжні стелі брендів DESCOR (серія D-Premium Antibac) і Сlipso (серія 705 АВ госпіталь). Плівковий варіант - натяжні стелі з антибактеріальним ефектом ECOFOLE. Вони обробляються іонами срібла і в своєму складі не містять формальдегіди.
- Басейни. В принципі,підійде будь-яка плівкова натяжна стеля. Найкраще виглядає глянсова поверхню, яка красиво буде відображати воду, світло ламп, кахель. Для приватних басейнів можна використовувати тканинну натяжну стелю CLIPSO 705 Nosweat ("антіпар") з красивим виразним малюнком. Наприклад, небо в білих хмарах. Виглядати буде дуже ефектно.
- Виробничі приміщення. Кращий економний варіант - глянсова плівкова стеля. Вона легко чиститься і допоможе заощадити на освітленні. Внаслідок того, що виробничі приміщення мають велику висоту, дзеркальна поверхня не буде відволікати.
Як вибрати безпечний натяжна стеля
Вище ми вже кілька разів торкалися питання екологічної безпеки натяжних стель. Розглянемо це питання докладніше. Будь-яке натяжне полотно, тканинне або плівка ПВХ, це на 100% хімічний продукт, до складу якого входить фенол та інші небезпечні речовини. Тому будь-яку стелю завжди буде їх виділяти. Але такі ж, а то і небезпечніше речовини виділяє меблі з ДСП або МДФ, всілякі штучні покриття для підлоги, наш одяг. Це наша реальність. Небезпечний натяжна стеля від безпечного відрізняється кількістю виділених небезпечних речовин.
Всі відомі бренди пропонують продукцію, яка проходить суворий контроль на відповідність європейським нормам безпеки, мають клас екологічної безпеки не нижче «А +» і відповідні сертифікати.
Якщо ви хочете мати натяжну стелю, але бажаєте мінімізувати виділення шкідливих речовин, то можна порадити продукцію наступних брендів:
- для тканинних полотен - Cerutti (Італія), особливо екологічну серію CeruttiST;
- для ПВХ полотен - ECOFOLE (Німеччина).
Теж саме можна сказати і про пожежну безпеку. Найвищий клас безпеки має продукція Clipso - КМ. Cerutti - КМ2, Descor - КМ3. У плівкових стель відомих брендів - КМ4. Це означає, що можливо лише короткочасне горіння. Передавати горіння вони не будуть.
При вирішенні питання установки безпечних натяжних стель виникає ще одна проблема - на ринку багато підробленої продукції. Як її відрізнити?
- Всі відомі європейські бренди маркують по канту свою продукцію. Ось кілька прикладів:
- Вибирати полотно не з каталогу компанії, а з оригінального каталогу бренду. Тоді шанси побачити, що вбрання в каталозі і привезені до вас полотно трохи відрізняється за кольором. Але все одно цих заходів часто виявляється недостатньо. Ту ж маркування на кант підприємливі китайці можуть і підробити. Ось приклад підробки продукції Descor (її до речі їх тканинних полотен найбільш часто підробляють).
Тканинне полотно CLIPSO
Полотно MSD Premium
Тканинне полотно Descor
Надрукувати сертифікат відповідності теж не складе великих труднощів. Тим більше вони є в Інтернеті.
Тому найбільш вірним рішенням буде замовлення у солідній компанії, яка не один рік на ринку і не стане ризикувати своєю репутацією з-за сумнівною швидкого прибутку. Як знайти таку компанію?
- Велике час роботи на ринку. Наприклад, наша компанія Nova stelya встановлює натяжні стелі в Києві більше 10 років.
- Великий асортимент продукції.
- Солідний, добре просунутий в Інтернеті сайт.
- Наявність сертифікатів на продукцію.
- Компанія пропонує встановити плівкові натяжні стелі гарпунним або безщілинним методом (без наявності спеціального обладнання цього не зробиш).
- З клієнтом укладає договір, в якому вказує вартість робіт, продукція якого бренду використовувалася, надає гарантійні зобов'язання.
Компанія Nova stelya є однією з провідних по установці натяжних стель в Києві.
Наші переваги
- Більше 10 років роботи по установці натяжних стель в Києві. Тисячі задоволених клієнтів, солідне портфоліо робіт. За цей час сформувався кістяк справжніх професіоналів (дизайнерів і монтажників), здатних зробити будь-який проект.
- Встановлюємо плівкові натяжні стелі тільки гарпунним або безщілинним способом. Це дозволяє:
- створити ідеально рівну, рівномірно натягнуту поверхню;
- багаторазово знімати і знову встановлювати полотно;
- обійтися без декоративної вставки або карнизів (при бесщелевой способі).
- Тільки сертифікована безпечна продукція. Використовуємо натяжні полотна європейських брендів - CTN, Lackfolie, RENOLIT, ECOFOLE, DeLux, Pongs, Decomat і ін. Також можемо запропонувати продукцію китайського бренду MSD (на її потужностях виробляються натяжні полотна Pongs), серії MSD-Premium. Всі вони мають клас екологічної безпеки не нижче А +. Зауважимо, що є серія MSD-Classic. Вона робиться з вторсировини і її не дозволено встановлювати в житлових приміщеннях. Теж саме можна сказати і про інших китайських торгових марок - INDIGO, Longway і ін.
- Індивідуальна фотодрук. Всі компанії пропонують фотодрук на натяжних стелях. Але в більшості випадків тільки з каталогу бренду того натяжної стелі, який замовляється. Це означає, що у компанії немає свого обладнання для фотодруку і вона замовляє малюнок у виробника. У нас же можна замовити будь-який малюнок. Хоч ваш особистий портрет. Головне, щоб вихідний файл був потрібного формату (.tiff, .psd, .eps) і дозволу (не менше 100 dpi).
- Оперативність виконання робіт. Максимум - 5 днів. І це в разі складного замовлення.
- Безкоштовний виклик замірника по буднях плюс субота.
- Вигідна ціна. Наші розцінки можна назвати середньоринковими. Але при цьому ми гарантуємо:
- тільки безпечні натяжні стелі;
- гарпунний або безщілинний метод установки;
- гарантію 12 років на плівкові натяжні стелі;
- створення натяжної стелі будь-якої складності.
Часті питання про ціни і асортимент натяжних стель
1. Існує в вашої компанії мінімальна сума замовлення?
✔️ Так. Вона становить 2500 грн. Нижче цієї суми ми тоді не зможе оплатити працю диспетчера, бухгалтера, транспортні витрати і т.д. Якщо підрахована вартість замовлення буде меншою, її округлять до 2500 грн.
2. Чи є передоплата замовлення?
✔️ Так, вона становить 30% від ціни замовлення. Це гроші підуть на покупку необхідних матеріалів.
3. Площа дитячої кімнати 12 м2. Я хочу в ній встановити натяжна стеля «Зоряне небо». Я зможу вкластися в 6000 грн?
✔️ Так. Але це буде максимально бюджетний варіант - мінімальна щільність оптоволокна на квадратний метр (150 шт/м2), світлогенератора одного кольору, оптоволокно встановлюється за полотном, а не в проколи. Ми вам радимо збільшити трохи бюджет (до 10 000 грн) і встановити більш цікавий варіант - щільність 250 шт/м2, \, кольоровий світлогенератора. Для цього оформите оплату частинами.
4. Я хочу встановити дворівневу натяжну стелю. У вас вказана ціна - від 350 грн/ м2. Значить, може бути і більше?
✔️ Ціна дворівневої стелі складається з вартості натяжного полотна, виготовлення гіпсокартонних вставок, підсвічування, фотодруку. Проекти дуже індивідуальні і мають великий розкид за цінами. Зв'яжіться з нами, поясніть, що ви хочете, і ми вкажемо вас за ціною. У наших фахівців великий досвід створення багаторівневих конструкцій. Наш стелю вам обов'язково сподобається!
5. Усунення наслідків затоплення зверху, якщо натяжна стеля на гарантії, оплачується?
✔️ Так. Цей випадок не є гарантійним. Але ми надаємо всі необхідні документи, щоб ви могли стягнути ці гроші з винуватця затоплення. Самим усувати наслідки затоплення (зливати воду) не рекомендуємо.
6. Монтаж безщілинним способом дорожче?
✔️ Так, але різниця невелика. При цьому вам не потрібно використовувати декоративну вставку, колір якої часто дуже важко підібрати під колір самого натяжної полотна. Зауважимо, що для безщілинного способу потрібні ідеально рівні стіни. Тому, якщо це не так, їх доведеться рівняти – штукатурити або встановлювати гіпсокартонну плиту. Це збільшить вартість робіт.
7. Скільки коштує 3D фотодрук?
✔️ Якщо мова йде про фотодруку на одному полотні (тобто створюється ілюзія об'ємного малюнка), то ціна становить 350-500 грн/м2. Якщо ви хочете отримати справжній об'ємний малюнок, який робиться на двох полотнах, встановлених один над одним за допомогою спеціального 3D профілю. Верхнє полотно може бути будь-який, нижнє - напівпрозоре. У 3D профіль встановлюється світлодіодна стрічка. Частина малюнка виконується на верхньому полотні, частина на нижньому. Сумарно виходить об'ємне зображення.
Ціна:
- 10 м2 – 15 тис. грн
- 20 м2 – 28 тис. грн
- 30 м2 – 35 тис. грн
8. У вас «Ширяюча стеля» коштує від 350 грн/м2. Що в цю ціну входить?
✔️ Використовуються натяжні полотна Mattfolie і Lackfolie і монохромна світлодіодна стрічка.
9. Які плівкові полотна дорожче - матові, сатинові або глянцеві?
✔️ Ціна у цих полотен приблизно однакова. Тому ми вам радимо орієнтуватися не на ціну, а на свій смак і наші рекомендації, які ми навели вище. За більш детальною інформацією звертайтеся до наших фахівців.